COMPETITION CO LTD, Yönetim merkezi Taipei City – Taiwan da ve üretimi ise Zhuhai City – Çin Halk Cumhuriyetin de yapılmaktadır ve Çin genelinde güvenlik sektöründe öncülük eden birkaç imalatçıdan biridir. 20 yıldan bu yana, Bizler kapı-giriş ürünlerini araştırma ve imalatı konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, kolay kurulum (DIY) ürünlerinden konut tipi network ürünlerine birçok alanda ürünler geliştirdik. COMPETITION CO., LTD, 550 personeli ve ulusal düzeyde 15 şubesi ile başta Avrupa- Kuzey Amerika ve Orta doğu olmak üzere 60 dan fazla ülkeye ve bölgeye ihracaat yapmaktadır.

Fabrikamızda üretim ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi seritifikasyonuna uygun olarak yapılmaktadır. Övünç kaynağımız olan gelişmiş üretim hattı ve 6.000 metre karelik çalışma alanı ile, talep edilen ihtiyacı karşılamak üzere her ay 200.000 birim imalatı yapabilmekteyiz. Her ürün CE ve FCC sertifikasyonu ile RoHS direktiflerine uygunluğu onaylanmıştır ve böylelikle ürünlerimizin uluslararsı pazarda satışı ve dağıtımı, kolaydır.

Müşterilerimize en-üst seviye performanslı ürünleri sağlama ilkesiyle COMPETITION daima müşteri memnuniyeti odaklı ve ürün ve hizmet yeniliği konusunda ise artan bir çaba içerisindedir. Bu nedenle 2008 yılında “ Çin’deki En iyi 30 yabancı güvenlik firması” ödülünü almıştır. Ayrıca Çin Yetkilileri tarafından “Çin pazarının güvenilir ürünleri” ödülü, “Namıyla İtibarlı Sözleşme Yapan firma” ödülü ile de ödüllendirilmiştir. COMPETITION, denizaşırı müşetirlerine eşitlik ve karşılıklı fayda için OEM/ODM hizmetlerde sunmaktadır.

Geniş hizmet ağımız ve güvenilir ürünlerimizden fayda sağlamak için uluslararası pazarlama sistemimize katılınız.

AR-GE

Competition, ürün geliştirme stratejisiyle gelecekteki pazarda daha da etkili olmayı hedeflemektedir. Ar-Ge bölümünde ; pazarın talep etiği değişiklikleri takip eden ve pratik yöntemler yeni ürünleri geliştiren 50 den fazla mühendis çalışmaktadır. Ürünler, kalite ve sabit performans için belirli periyotlarda farklı ortamlarda test edilmektedir.

Önderlik ettiği teknolojiyi devam ettirebilmek için, Competition daha fazla yeni ürün için keşfedici yollar ortaya koyar. Portföyünde 20 den fazla farklı daire içi ünite vardır. Yıl içerisinde geliştirilen ürünler geniş çaplı güvenlik fuarlarında sunulmakta, ve gittikçe daha fazla interkom ürünleri pazara sunulmaktadır.

Competition, bağımsız AR-GE takımı ve ölçek ekonomisi teknolojisi ile rakipleri arasındaki yenilikçik liderliğini korumaktadır. AR-Ge bölümü, tüketicilerin taleplerini karşılayabilmek için, estetik dizayn teknolojisi, yapısal dizayn ve kasa dizaynı gibi ürünle ilgili tüm planlamaları yapmaktadır.